...o pedikúře - Nový projekt

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

...o pedikúře

pedikúra

Pedikúra
Pedikúru by si měl dopřát každý z nás. A proč?
Je to jednouché - Naše nohy nás nosí celý život!! Pečujme o ně!
Pravidelně chodíme například ke kadeřníkovi, kosmetičce, ke kamarádce, na nákupy, stojíme v zaměstnání – všude nás donesou naše nohy.
Během života jsou chodidla hodně zatěžována - nosí celou váhu těla, navíc se nohy mnohdy tísní v naprosto nevhodné obuvi. Pokud se jim nedostává patřičné péče, dříve nebo později se přihlásí bolestivé problémy, jako jsou otlaky, kuří oka, zarůstající nebo svinuté nehty, mnohdy doprovázené mykózami, záněty nebo deformitou různých částí nohy.
Pedikúra není pouze kosmetická záležitost – je to především prevence obtíží a nemocí nohou, jako jsou například zarostlé nebo svinuté nehty a kuří oka.

Jak probíhá pedikúra?
Při mokré základní pedikúře jsou Vaše nohy namočeny do vodní lázně obsahující změkčující bylinnou sůl, po dostatečném změknutí ztvrdlé kůže na chodidlech je tato odstraněna skalpelem, jsou odstraněna kuří oka a nášlapky, následně ostříhány a upraveny nehty (stříhání,uprava nehtových valů, zapilování). Následuje ošetření vhodným krémem a lehká masáž plosky nohy.
Kombinovaná pedikúra navíc zahrnuje závěrečné ošetření plosky nohy frézou,v případě nutnosti vybroušení kuřích ok, snížení nehtu, ošetření zarůstajícch nehtů vybroušením.


Upozornění:
Při vysokém krevním tlaku, diabetu, snížené srážlivosti krve je třeba dbát zvýšené opatrnosti, proto je nutné tyto skutečnosti hlásit. – Stejně se zeptám :-)

Pedikúru nelze provádět při rozsáhlých plísních nebo při zánětech nehtových valů, není povoleno manipulovat s jizvami, mateřskými znaménky, puchýři, bradavicemi.
Výše uvedené patří do rukou lékaře!!!
Není dovolena masáž nohou při výskytu varixů a bércových vředů.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky